Szamba betonowe Wągrowiec

Gromadzenie ścieków to istotne zagadnienie przy stawianiu nowego budynku lub remoncie istniejącego. Budowa zbiornika bezodpływowego nie potrzebuje podłączenia do miejskiej kanalizacji i da się to zrealizować na każdej działce bez względu na kształt. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, kiedy planujesz mieć trwały oraz ekologiczny system gromadzenia szamba. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały rygorystyczne normy w kwestii ochrony środowiska. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej klasy, od wytwórców cieszących się doskonałą sławą. To surowiec, który od dekad ma znakomite opinie jeśli chodzi o wytrzymałość. Obecnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne zbiorniki aniżeli te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one wytrzymałość na setki lat! Poproś naszego pracownika o wycenę dla konkretnej okolicy oraz poszukiwanej pojemności i typu szamba. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z dowiezieniem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Wągrowiec

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie produkcji szamb z betonu. Mamy własne narzędzia oraz dźwigi ułatwiające zrobienie dołu oraz zamocowanie prefabrykatu. Szambo z koparką to usługa, którą polecamy zamówić z uwagi oraz możliwość realizacji budowy szamba w ekspresowym czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od konkretnej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik doradzi, którą pojemność należy wybrać. Jest ona zależna od liczby domowników oraz uśrednionej ilości ścieków, które oni produkują. Łącznie z budową szamba proponujemy również zbiorniki na deszczówkę. To idealne wyjście, aby pielęgnować ogród w czasie suchego lata za darmo. Zamawiając równocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na wodę deszczową możesz oszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy ogromny nacisk na stały rozwój naszej firmy. Współpracujemy z najlepszym producentem betonu, aby proponować odbiorcom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu domach ich jakość ocenia się na dziesiątki, a nawet kilkaset lat! Najpopularniejsze pojemności to 6-10 m3. To pojemność najlepsza dla gospodarstw trzy- lub czteroosobowych. Rekomendujemy nasze usługi osobom stawiającym doskonały ekonomiczny dom, ale też tym, którzy rozbudowują własny dom zmieniając rozszczelnione albo zbyt małe szambo. Zapraszamy do rozmowy z reprezentantem naszej marki. Z przyjemnością podpowie on, które szambo betonowe najkorzystniej wybrać, żeby było przyjazne środowisku i ekonomiczne w eksploatacji.