Szamba betonowe Wielichowo

Dlaczego klienci chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas otrzymują produkt wysokiej jakości. Szambo betonowe to współcześnie najczęściej wybierany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z plastiku, ale również bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z materiałów zapewniających wodoszczelność, a więc nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają środowiska. Do ich wytwarzania wykorzystujemy innowacyjne maszyny oraz technologie. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy wybierzesz szambo z wykopem, także zamontowanie szamba odbędzie się w prawidłowy sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod powierzchnią są dyskretne, ale bardzo duże. Zbiorniki betonowe pobierają wodę z rynien w czasie deszczu i magazynują ją na okres suszy. Stawiając zbiornik raz, masz setki lat używania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Wielichowo

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Wielichowo

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą posiadać przesiąkalnej ściany ani jakichkolwiek pęknięć. Ścieki są toksyczne dla środowiska. Spływając do gruntu mogą płynąć wprost do wód gruntowych. Toteż najważniejszą rzeczą w szambie jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej solidne. Dostarczamy gotowe prefabrykaty wprost na posesję nabywcy. Zapewniamy także szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszystkie prace związane z montażem szamba zostały przeprowadzone w zgodzie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży asenizacyjnej. Chętnie doradzimy, który rodzaj oraz pojemność zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy również niestandardowe zamówienia, najlepiej dopasowane do wymagań klientów. W zależności od rejonu przedsięwzięcia, wielkości zbiornika i innych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są szalenie atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Nieczystości są w nich oczyszczane przez drobnoustroje, a do ziemi trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, lecz również korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne pojemności stosuje się w domach wieloosobowych, a inne w domkach letnich. Rozumiemy, że klienci mogą nie orientować się, ile ścieków produkuje pojedynczy domownik, i jaką pojemność zbiornika wybrać. Toteż proponujemy skonsultować się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zachęcamy do poznania naszych realizacji!