Szamba betonowe Witkowo

Dlaczego klienci często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas otrzymują produkt najwyższej jakości. Szambo betonowe to obecnie najchętniej wybierany rodzaj. Jest droższe od zbiornika z plastiku, lecz również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z surowców zapewniających odporność na wilgoć, a zatem nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gruntu. Do ich wytwarzania wykorzystujemy nowoczesne sprzęty oraz technologie. Nad całością czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, również zainstalowanie szamba odbędzie się w prawidłowy sposób. Proponujemy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są dyskretne, ale niezwykle praktyczne. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z dachów w czasie ulewy i magazynują ją na okres suszy. Budując zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Witkowo

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Witkowo

Według przepisów szamba bezodpływowe nie mogą mieć przesiąkalnej ściany ani żadnych uszkodzeń. Nieczystości mogą być toksyczne dla środowiska. Wpadając do ziemi mogą płynąć wprost do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą cechą w szambie jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej mocne. Transportujemy wyprodukowane szamba bezpośrednio na posesję klienta. Oferujemy także szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszelkie prace związane z montażem zbiornika były przeprowadzone w zgodzie z obowiązującymi regułami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży asenizacyjnej. Chętnie podpowiemy, jaki rodzaj oraz rozmiar szamba kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy także nieszablonowe zamówienia, najkorzystniej dostosowane do wymagań klientów. Zależnie od odległości realizacji, rozmiaru zbiornika i innych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są bardzo korzystne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są tam filtrowane przez drobnoustroje, a do gruntu trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, ale także korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu możesz opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne pojemności stosuje się w domach kilkuosobowych, a inne w domkach letniskowych. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą nie orientować się, ile ścieków generuje jeden domownik, i jaką wielkość szamba kupić. Dlatego polecamy skonsultować się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zachęcamy do poznania naszych realizacji!