Szamba betonowe Września

Dlaczego nabywcy często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają pewność, że u nas otrzymują wyrób najwyższej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najczęściej wybierany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od szamba z tworzywa sztucznego, ale także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z materiałów zapewniających wodoszczelność, a zatem nie przeciekają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gruntu. Do ich produkcji wykorzystujemy innowacyjne maszyny oraz technologie. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, również zamontowanie zbiornika odbędzie się w prawidłowy sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są ukryte, ale bardzo pojemne. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z rynien podczas deszczu i gromadzą ją na okres suszy. Budując zbiornik raz, masz setki lat używania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Września

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Września

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny mieć przesiąkalnej ściany ani żadnych pęknięć. Nieczystości mogą być toksyczne dla przyrody. Spływając do ziemi mogą płynąć wprost do wód gruntowych. Toteż najważniejszą rzeczą w zbiorniku jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej mocne. Dowozimy gotowe zbiorniki bezpośrednio na działkę klienta. Oferujemy również szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszelkie prace związane z instalacją zbiornika zostały przeprowadzone w zgodzie z najważniejszymi standardami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży asenizacyjnej. Z przyjemnością podpowiemy, jaki typ oraz rozmiar szamba kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy również nieszablonowe zamówienia, najkorzystniej dopasowane do wymagań domowników. W zależności od rejonu inwestycji, wielkości zbiornika i innych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są niezwykle atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są tam filtrowane przez drobnoustroje, a do gruntu spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, lecz także korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne kryteria stosuje się w domach kilkuosobowych, a inne w domkach letniskowych. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile ścieków produkuje pojedynczy domownik, i jaką pojemność zbiornika kupić. Toteż proponujemy skonsultować się z naszym reprezentantem, który doradzi, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zachęcamy do poznania naszych produktów!