Szamba betonowe Wysoka

Dlaczego klienci chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas dostają wyrób wysokiej jakości. Szambo betonowe to współcześnie najczęściej kupowany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od szamba z tworzywa sztucznego, lecz także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z surowców gwarantujących odporność na wilgoć, a więc nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gleby. Do ich wytwarzania stosujemy innowacyjne maszyny oraz metody. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy wybierzesz szambo z wykopem, także zamontowanie szamba odbędzie się w prawidłowy sposób. Proponujemy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod powierzchnią są ukryte, ale bardzo praktyczne. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z dachów w czasie deszczu i magazynują ją na czas suszy. Stawiając zbiornik raz, masz setki lat użytkowania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Wysoka

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Wysoka

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą mieć nieszczelnej ściany ani żadnych pęknięć. Ścieki są toksyczne dla przyrody. Wpadając do ziemi mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą rzeczą w zbiorniku jest jego trwałość. Szamba betonowe uważa się za najbardziej solidne. Transportujemy wyprodukowane zbiorniki bezpośrednio na działkę nabywcy. Oferujemy także szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszelkie czynności związane z montażem szamba zostały wykonane w zgodzie z najważniejszymi regułami bezpieczeństwa. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej. Z przyjemnością podpowiemy, jaki typ oraz rozmiar szamba wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy również niestandardowe szamba, najlepiej dopasowane do wymagań inwestorów. Zależnie od odległości inwestycji, wielkości zbiornika i innych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są niezwykle korzystne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są tam oczyszczane przez bakterie, a do gruntu trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, lecz także oszczędne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne wielkości wykorzystuje się w budynkach kilkuosobowych, a inne w domkach niecałorocznych. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile ścieków generuje jeden domownik, i jaką pojemność zbiornika kupić. Dlatego proponujemy porozumieć się z naszym reprezentantem, który doradzi, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów!