Szamba betonowe Zbąszyń

Dlaczego nabywcy często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas otrzymują produkt wysokiej jakości. Szambo betonowe to obecnie najchętniej kupowany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od szamba z plastiku, ale również bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z materiałów gwarantujących odporność na wilgoć, a zatem nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gleby. Do ich wytwarzania wykorzystujemy innowacyjne sprzęty oraz technologie. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli zamówisz szambo z wykopem, także zamontowanie szamba odbędzie się w profesjonalny sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są dyskretne, ale niezwykle pojemne. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z rynien w czasie deszczu i gromadzą ją na okres suszy. Budując zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Zbąszyń

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Zbąszyń

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny mieć nieszczelnej ściany ani jakichkolwiek uszkodzeń. Ścieki mogą być toksyczne dla przyrody. Spływając do gruntu mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą cechą w zbiorniku jest jego trwałość. Szamba betonowe uważa się za najbardziej solidne. Transportujemy gotowe szamba wprost na działkę nabywcy. Oferujemy także szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszystkie prace związane z instalacją szamba były przeprowadzone w zgodzie z najważniejszymi zasadami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży szambiarskiej. Chętnie zasugerujemy, jaki typ oraz wielkość zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy także indywidualne szamba, najlepiej dostosowane do potrzeb domowników. W zależności od odległości realizacji, wielkości zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są bardzo korzystne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są tam przerabiane przez drobnoustroje, a do gruntu trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla środowiska, lecz także korzystne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu możesz opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę odmienne kryteria stosuje się w domach kilkuosobowych, a odmienne w domkach niecałorocznych. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą nie orientować się, ile nieczystości tworzy jeden domownik, i jaką wielkość zbiornika wybrać. Toteż polecamy porozumieć się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji!