Szamba betonowe Zduny

Gromadzenie ścieków to ważne zagadnienie przy budowie nowego budynku lub modernizacji starego. Budowa zbiornika bezodpływowego nie wymaga podłączenia do miejskiej sieci i da się to zrealizować na każdej działce bez względu na kształt. Zbiorniki betonowe to nasza propozycja, gdy potrzebujesz posiadać wytrzymały oraz ekologiczny system przechowywania ścieków. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze wyroby spełniały rygorystyczne normy w kwestii ekologii. Proponujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej jakości, od producentów cieszących się znakomitą renomą. To materiał, który od lat ma doskonałe opinie gdy chodzi o trwałość. Obecnie udaje się nam wytwarzać jeszcze bardziej szczelne szamba aniżeli te sprzed dziesiątek lat – mają one trwałość na kilkaset lat! Poproś naszego przedstawiciela o kosztorys dla Twojej miejscowości oraz wybranej wielkości i rodzaju szamba. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z dowiezieniem i montażem.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Zduny

Zapewniamy pełne usługi w zakresie produkcji zbiorników na ścieki z betonu. Mamy własne koparki oraz podnośniki umożliwiające zrobienie dołu oraz zamocowanie prefabrykatu. Szambo z koparką to praca, którą polecamy zamówić na opcję realizacji budowy szamba w ekspresowym czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wybranej pojemności. Oferujemy szamba betonowe tanio w rozmiarach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik podpowie, którą pojemność najlepiej wybrać. Jest ona zależna od liczby domowników i średniej objętości ścieków, które oni wytwarzają. Razem z wykopem szamba polecamy również zbiorniki na deszczówkę. To idealne rozwiązanie, aby podlewać ogród w czasie suchego lata za darmo. Zlecając równocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na wodę deszczową możesz oszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Stawiamy duży nacisk na nieustanny rozwój naszej działalności. Pracujemy z renomowanym dostawcą betonu, aby oferować odbiorcom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu przypadkach ich jakość szacuje się na dziesiątki, a wręcz kilkaset lat! Najpopularniejsze pojemności to 6-10 m3. To pojemność najlepsza dla rodzin trzy- lub czteroosobowych. Rekomendujemy nasze wyroby inwestorom stawiającym wymarzony ekonomiczny dom, ale też tym, którzy modernizują swój dom zmieniając rozszczelnione albo zbyt małe szambo. Zapraszamy do kontaktu z reprezentantem naszej firmy. Z przyjemnością doradzi on, które szambo betonowe najlepiej zakupić, żeby było ekologiczne i ekonomiczne w użytkowaniu.