Szamba betonowe Żerków

Odprowadzanie nieczystości to ważne zagadnienie przy budowie nowego domu lub modernizacji starego. Wybudowanie szamba bezodpływowego nie wymaga przyłącza do miejskiej sieci i da się to uzyskać na każdej działce bez względu na wielkość. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, gdy planujesz mieć trwały i przyjazny środowisku system przechowywania ścieków. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze wyroby spełniały rygorystyczne zasady w kwestii ochrony środowiska. Proponujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu najwyższej klasy, od producentów cieszących się doskonałą sławą. To surowiec, który od dekad ma znakomite opinie gdy chodzi o trwałość. Obecnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne szamba aniżeli te sprzed dziesiątek lat – mają one trwałość na setki lat! Zapytaj naszego przedstawiciela o wycenę dla konkretnej okolicy oraz poszukiwanej wielkości i rodzaju zbiornika. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z dowiezieniem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Żerków

Oferujemy kompleksowe prace w kwestii produkcji zbiorników na ścieki z betonu. Posiadamy własne narzędzia oraz dźwigi ułatwiające zrobienie wykopu i zamocowanie prefabrykatu. Szambo z koparką to usługa, którą rekomendujemy zamówić ze względu oraz możliwość realizacji wykopania szamba w krótkim czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od konkretnej pojemności. Oferujemy szamba betonowe tanio w rozmiarach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel doradzi, jaką wielkość należy wybrać. Jest ona zależna od liczby domowników i uśrednionej ilości nieczystości, jakie oni produkują. Łącznie z wykopem szamba rekomendujemy również zbiorniki na deszczówkę. To idealne wyjście, aby podlewać warzywnik w czasie suchego lata za darmo. Zamawiając równocześnie szambo z montażem oraz pojemnik na wodę deszczową możesz oszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy duży nacisk na ciągły rozwój naszej działalności. Współpracujemy z najlepszym dostawcą betonu, aby oferować odbiorcom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu przypadkach ich trwałość ocenia się na kilkadziesiąt, a wręcz kilkaset lat! Najpopularniejsze pojemności to 6-10 m3. To wielkość doskonała dla rodzin trzy- lub czteroosobowych. Rekomendujemy nasze usługi inwestorom stawiającym wymarzony ekologiczny dom, ale też tym, którzy rozbudowują własny budynek wymieniając nieszczelne albo zużyte szambo. Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem naszej marki. Z pewnością podpowie on, które szambo betonowe najkorzystniej wybrać, aby było przyjazne środowisku i ekonomiczne w użytkowaniu.