Szamba betonowe Barlinek

Czemu nabywcy chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas otrzymują wyrób wysokiej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najczęściej kupowany produkt. Jest droższe od szamba z tworzywa sztucznego, ale także bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z surowców zapewniających odporność na wilgoć, a zatem nie przeciekają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gleby. Do ich produkcji wykorzystujemy nowoczesne maszyny oraz technologie. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy wybierzesz szambo z wykopem, także zainstalowanie zbiornika odbędzie się w prawidłowy sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są dyskretne, ale niezwykle duże. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z dachów w czasie ulewy i gromadzą ją na okres upałów. Budując zbiornik raz, masz setki lat używania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Barlinek

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Barlinek

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą posiadać przesiąkalnej ściany ani jakichkolwiek pęknięć. Ścieki są toksyczne dla środowiska. Spływając do gruntu mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Toteż istotną rzeczą w zbiorniku jest jego trwałość. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej solidne. Transportujemy wyprodukowane prefabrykaty wprost na działkę nabywcy. Zapewniamy również szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszystkie czynności związane z montażem zbiornika były wykonane w zgodzie z najważniejszymi standardami bezpieczeństwa. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Z przyjemnością podpowiemy, który typ oraz pojemność szamba wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy również nieszablonowe zamówienia, najkorzystniej dostosowane do potrzeb domowników. Zależnie od odległości inwestycji, wielkości zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są niezwykle atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są tam oczyszczane przez drobnoustroje, a do gruntu trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, ale również oszczędne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne kryteria stosuje się w domach wieloosobowych, a inne w domkach letniskowych. Rozumiemy, że klienci mogą nie wiedzieć, ile nieczystości tworzy pojedynczy mieszkaniec, i jaką wielkość szamba wybrać. Toteż proponujemy skonsultować się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów!