Szamba betonowe Barwice

Czemu nabywcy często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas otrzymują produkt najwyższej jakości. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej wybierany rodzaj. Jest droższe od szamba z plastiku, ale także bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z surowców zapewniających odporność na wilgoć, a zatem nie przeciekają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gruntu. Do ich produkcji stosujemy innowacyjne maszyny oraz technologie. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, również zamontowanie szamba odbędzie się w profesjonalny sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są ukryte, ale bardzo praktyczne. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z dachów podczas deszczu i magazynują ją na czas suszy. Budując zbiornik raz, masz kilkaset lat używania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Barwice

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Barwice

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny mieć przesiąkalnej struktury ani żadnych uszkodzeń. Ścieki mogą być toksyczne dla środowiska. Spływając do gruntu mogą płynąć wprost do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą cechą w zbiorniku jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej mocne. Dowozimy wyprodukowane szamba bezpośrednio na posesję nabywcy. Zapewniamy również szambo z wykopem, abyś miał gwarancję, że wszelkie prace związane z instalacją zbiornika były przeprowadzone w zgodzie z najważniejszymi regułami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży szambiarskiej. Z przyjemnością doradzimy, który typ oraz wielkość zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy także niestandardowe zamówienia, najkorzystniej dopasowane do potrzeb domowników. W zależności od odległości realizacji, wielkości zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są niezwykle korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są tam filtrowane przez bakterie, a do gruntu trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, ale także oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju możesz opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne wielkości wykorzystuje się w budynkach kilkuosobowych, a inne w domkach letnich. Rozumiemy, że klienci mogą nie orientować się, ile nieczystości tworzy pojedynczy domownik, i jaką pojemność zbiornika wybrać. Toteż polecamy skontaktować się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji!