Szamba betonowe Białogard

Czemu klienci chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas otrzymują produkt wysokiej jakości. Szambo betonowe to współcześnie najczęściej wybierany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z plastiku, lecz również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z materiałów zapewniających wodoszczelność, a zatem nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gleby. Do ich produkcji stosujemy innowacyjne maszyny oraz technologie. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, także zainstalowanie szamba odbędzie się w profesjonalny sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod ziemią są dyskretne, ale bardzo pojemne. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z rynien podczas ulewy i gromadzą ją na czas upałów. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat używania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Białogard

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Białogard

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą posiadać nieszczelnej struktury ani żadnych uszkodzeń. Nieczystości mogą być szkodliwe dla przyrody. Spływając do gruntu mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą cechą w szambie jest jego wodoodporność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej solidne. Dowozimy gotowe szamba wprost na działkę nabywcy. Oferujemy także szambo z wykopem, abyś miał gwarancję, że wszelkie czynności związane z montażem szamba były wykonane zgodnie z najważniejszymi regułami bezpieczeństwa. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Chętnie podpowiemy, jaki rodzaj oraz wielkość zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy także indywidualne zamówienia, najkorzystniej dostosowane do wymagań inwestorów. W zależności od odległości inwestycji, wielkości zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są szalenie atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są w nich filtrowane przez drobnoustroje, a do ziemi trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, lecz również oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu możesz wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę odmienne pojemności stosuje się w domach wieloosobowych, a inne w domkach letniskowych. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile nieczystości generuje jeden domownik, i jaką wielkość zbiornika kupić. Dlatego polecamy porozumieć się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zachęcamy do poznania naszych produktów!