Szamba betonowe Biały Bór

Gromadzenie nieczystości to ważne zagadnienie przy stawianiu nowego budynku lub modernizacji starego. Wybudowanie zbiornika bezodpływowego nie potrzebuje podłączenia do miejskiej kanalizacji i da się to zrealizować na każdej posesji bez względu na wielkość. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, kiedy planujesz posiadać wytrzymały i przyjazny środowisku system przechowywania ścieków. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby spełniały rygorystyczne zasady dotyczące ekologii. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej jakości, od producentów cieszących się znakomitą sławą. To surowiec, który od dekad ma znakomite oceny gdy chodzi o trwałość. Obecnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne zbiorniki aniżeli te sprzed dziesiątek lat – mają one trwałość na setki lat! Zapytaj naszego pracownika o wycenę dla Twojej okolicy oraz wybranej pojemności i typu zbiornika. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z transportem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Biały Bór

Oferujemy pełne prace w kwestii produkcji zbiorników na ścieki z betonu. Mamy własne koparki oraz dźwigi umożliwiające zrobienie wykopu i zamocowanie komory. Szambo z koparką to praca, którą rekomendujemy zamówić ze względu oraz opcję realizacji wykopania szamba w ekspresowym terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wybranej pojemności. Oferujemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik podpowie, którą wielkość najlepiej dobrać. Zależy ona od liczby mieszkańców oraz uśrednionej objętości nieczystości, jakie oni wytwarzają. Łącznie z wykopem szamba proponujemy także zbiorniki na deszczówkę. To idealne wyjście, aby pielęgnować ogród w czasie suchego lata za darmo. Zlecając równocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę możesz zaoszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Stawiamy duży nacisk na ciągły rozwój naszej działalności. Pracujemy z najlepszym producentem betonu, aby proponować odbiorcom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu przypadkach ich trwałość szacuje się na kilkadziesiąt, a nawet setki lat! Najpopularniejsze pojemności to 6-10 m3. To wielkość najlepsza dla gospodarstw 3-4-osobowych. Rekomendujemy nasze wyroby inwestorom stawiającym doskonały ekologiczny dom, ale też tym, którzy rozbudowują własny budynek zmieniając rozszczelnione albo zużyte szambo. Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem naszej firmy. Z pewnością doradzi on, jakie szambo betonowe najkorzystniej wybrać, aby było przyjazne środowisku i oszczędne w eksploatacji.