Szamba betonowe Bobolice

Czemu klienci chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas dostają wyrób najwyższej klasy. Szambo betonowe to obecnie najczęściej wybierany produkt. Jest bardziej kosztowne od szamba z plastiku, lecz również bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z surowców zapewniających wodoszczelność, a zatem nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gruntu. Do ich wytwarzania stosujemy innowacyjne maszyny oraz metody. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Jeśli zamówisz szambo z wykopem, także zainstalowanie szamba odbędzie się w bezpieczny sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są ukryte, ale niezwykle praktyczne. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z dachów w czasie deszczu i magazynują ją na czas suszy. Stawiając zbiornik raz, masz setki lat używania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Bobolice

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Bobolice

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny mieć przesiąkalnej struktury ani jakichkolwiek pęknięć. Ścieki mogą być toksyczne dla środowiska. Spływając do ziemi mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Toteż istotną rzeczą w zbiorniku jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej mocne. Transportujemy gotowe zbiorniki bezpośrednio na posesję nabywcy. Zapewniamy również szambo z wykopem, abyś miał gwarancję, że wszelkie czynności związane z instalacją zbiornika zostały przeprowadzone w zgodzie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej. Z przyjemnością doradzimy, jaki typ oraz wielkość szamba wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy także indywidualne szamba, najlepiej dostosowane do potrzeb inwestorów. Zależnie od odległości inwestycji, rozmiaru zbiornika i innych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są szalenie korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są tam oczyszczane przez bakterie, a do gruntu spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, ale również korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę odmienne pojemności stosuje się w domach wieloosobowych, a odmienne w domkach letnich. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą nie orientować się, ile nieczystości generuje jeden domownik, i jaką wielkość szamba wybrać. Toteż polecamy skonsultować się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów!