Szamba betonowe Chociwel

Dlaczego nabywcy chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas dostają wyrób najwyższej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej kupowany produkt. Jest bardziej kosztowne od szamba z plastiku, lecz także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z materiałów gwarantujących odporność na wilgoć, a więc nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gleby. Do ich wytwarzania wykorzystujemy nowoczesne sprzęty oraz metody. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli zamówisz szambo z wykopem, również zamontowanie szamba odbędzie się w prawidłowy sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są dyskretne, ale niezwykle pojemne. Zbiorniki betonowe pobierają wodę z rynien podczas ulewy i magazynują ją na okres suszy. Budując zbiornik raz, masz setki lat używania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Chociwel

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Chociwel

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny posiadać nieszczelnej ściany ani jakichkolwiek pęknięć. Ścieki mogą być toksyczne dla przyrody. Wpadając do gruntu mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Toteż istotną cechą w szambie jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej wytrzymałe. Dostarczamy gotowe prefabrykaty wprost na posesję klienta. Oferujemy także szambo z wykopem, abyś miał gwarancję, że wszelkie prace związane z montażem zbiornika zostały przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Z przyjemnością zasugerujemy, który rodzaj oraz wielkość zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy również indywidualne szamba, najlepiej dostosowane do wymagań domowników. W zależności od rejonu inwestycji, rozmiaru zbiornika i innych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są szalenie korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są w nich oczyszczane przez bakterie, a do gruntu spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, ale również korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę odmienne pojemności wykorzystuje się w budynkach wieloosobowych, a inne w domkach niecałorocznych. Rozumiemy, że klienci mogą nie orientować się, ile nieczystości produkuje jeden domownik, i jaką pojemność szamba kupić. Dlatego proponujemy skontaktować się z naszym reprezentantem, który doradzi, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji!