Szamba betonowe Czaplinek

Dlaczego nabywcy chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas dostają wyrób wysokiej klasy. Szambo betonowe to obecnie najczęściej kupowany produkt. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z plastiku, ale także bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z materiałów gwarantujących wodoszczelność, a zatem nie przeciekają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają środowiska. Do ich wytwarzania stosujemy innowacyjne sprzęty oraz technologie. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, także zainstalowanie szamba odbędzie się w prawidłowy sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są ukryte, ale niezwykle duże. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z rynien w czasie ulewy i magazynują ją na okres upałów. Budując zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Czaplinek

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Czaplinek

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny posiadać nieszczelnej struktury ani jakichkolwiek pęknięć. Ścieki mogą być szkodliwe dla środowiska. Spływając do gruntu mogą płynąć wprost do wód gruntowych. Toteż istotną rzeczą w zbiorniku jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej wytrzymałe. Dostarczamy gotowe zbiorniki wprost na działkę klienta. Zapewniamy również szambo z wykopem, abyś miał gwarancję, że wszelkie prace związane z montażem szamba były przeprowadzone w zgodzie z najważniejszymi standardami bezpieczeństwa. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży szambiarskiej. Z przyjemnością doradzimy, jaki rodzaj oraz wielkość zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy również indywidualne szamba, najlepiej dostosowane do wymagań klientów. W zależności od rejonu realizacji, rozmiaru zbiornika i innych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są bardzo atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Nieczystości są w nich przerabiane przez bakterie, a do gruntu spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, ale również korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne kryteria stosuje się w budynkach kilkuosobowych, a inne w domkach letnich. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą nie wiedzieć, ile ścieków produkuje pojedynczy mieszkaniec, i jaką wielkość szamba wybrać. Dlatego proponujemy skontaktować się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji!