Szamba betonowe Drawno

Odprowadzanie ścieków to ważne zagadnienie przy budowie nowego budynku lub modernizacji istniejącego. Wybudowanie szamba bezodpływowego nie potrzebuje przyłącza do miejskiej kanalizacji i da się to uzyskać na każdej działce bez względu na powierzchnię. Zbiorniki betonowe to nasza propozycja, gdy planujesz mieć trwały i ekologiczny sposób gromadzenia szamba. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze wyroby spełniały wyśrubowane normy w kwestii ochrony środowiska. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej jakości, od producentów cieszących się znakomitą sławą. To materiał, który od dekad ma znakomite opinie gdy chodzi o trwałość. Obecnie udaje się nam wytwarzać jeszcze bardziej szczelne szamba aniżeli te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one wytrzymałość na setki lat! Zapytaj naszego przedstawiciela o kosztorys dla konkretnej miejscowości oraz poszukiwanej wielkości i rodzaju szamba. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z dowiezieniem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Drawno

Oferujemy kompleksowe usługi w kwestii produkcji zbiorników na ścieki z betonu. Mamy własne sprzęty oraz podnośniki ułatwiające zrobienie wykopu oraz wkopanie prefabrykatu. Szambo z koparką to usługa, którą polecamy wybrać z uwagi oraz możliwość wykonania wykopania szamba w krótkim terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wybranej pojemności. Oferujemy szamba betonowe tanio w rozmiarach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik doradzi, jaką wielkość należy wybrać. Zależy ona od liczby mieszkańców i uśrednionej ilości ścieków, jakie oni produkują. Razem z wykopem szamba proponujemy także zbiorniki na deszczówkę. To doskonałe wyjście, aby podlewać ogród w czasie suchego lata za darmo. Zlecając jednocześnie szambo z montażem oraz pojemnik na wodę deszczową możesz oszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Stawiamy duży nacisk na stały rozwój naszej firmy. Współpracujemy z najlepszym producentem betonu, aby oferować klientom maksymalnie szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu przypadkach ich jakość szacuje się na kilkadziesiąt, a nawet setki lat! Najczęściej wybierane rozmiary to 6-10 m3. To pojemność doskonała dla gospodarstw 3-4-osobowych. Polecamy nasze produkty osobom budującym doskonały ekologiczny dom, ale też tym, którzy modernizują swój dom wymieniając rozszczelnione albo zużyte szambo. Zapraszamy do rozmowy z przedstawicielem naszej firmy. Z przyjemnością podpowie on, jakie szambo betonowe najlepiej zakupić, aby było przyjazne środowisku i oszczędne w użytkowaniu.