Szamba betonowe Drawsko Pomorskie

Odprowadzanie nieczystości to ważne zagadnienie przy budowie nowego budynku lub modernizacji starego. Wybudowanie szamba bezodpływowego nie wymaga podłączenia do miejskiej sieci i można to uzyskać na każdej posesji bez względu na wielkość. Zbiorniki betonowe to nasza propozycja, kiedy planujesz posiadać wytrzymały i ekologiczny system gromadzenia szamba. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze produkty spełniały rygorystyczne zasady dotyczące ochrony środowiska. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej klasy, od producentów cieszących się doskonałą renomą. To materiał, który od lat ma znakomite oceny jeśli chodzi o wytrzymałość. Współcześnie udaje się nam wytwarzać jeszcze bardziej szczelne szamba aniżeli te sprzed dziesiątek lat – mają one wytrzymałość na kilkaset lat! Poproś naszego pracownika o wycenę dla konkretnej okolicy oraz poszukiwanej wielkości i rodzaju szamba. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z transportem i montażem.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Drawsko Pomorskie

Zapewniamy kompleksowe usługi w kwestii produkcji zbiorników na ścieki z betonu. Posiadamy swoje sprzęty oraz dźwigi ułatwiające zrobienie dołu i wkopanie komory. Szambo z koparką to usługa, którą polecamy wybrać ze względu oraz możliwość realizacji wykopania szamba w krótkim terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wybranej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w rozmiarach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel podpowie, jaką wielkość należy wybrać. Zależy ona od liczby mieszkańców oraz uśrednionej objętości ścieków, jakie oni produkują. Razem z budową szamba proponujemy również zbiorniki na deszczówkę. To idealne rozwiązanie, aby pielęgnować ogród w czasie suchego lata za darmo. Zamawiając równocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na wodę deszczową możesz oszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Stawiamy duży nacisk na stały rozwój naszej działalności. Pracujemy z najlepszym producentem betonu, aby oferować odbiorcom maksymalnie szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu domach ich jakość szacuje się na dziesiątki, a wręcz setki lat! Najpopularniejsze pojemności to 6-10 m3. To wielkość najlepsza dla rodzin trzy- lub czteroosobowych. Polecamy nasze produkty inwestorom budującym idealny ekonomiczny dom, ale też tym, którzy modernizują własny dom wymieniając rozszczelnione albo zbyt małe szambo. Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem naszej działalności. Z przyjemnością doradzi on, jakie szambo betonowe najlepiej wybrać, aby było przyjazne środowisku i ekonomiczne w użytkowaniu.