Szamba betonowe Gościno

Odprowadzanie ścieków to istotne zagadnienie przy budowie nowego budynku lub modernizacji starego. Budowa zbiornika bezodpływowego nie wymaga podłączenia do miejskiej kanalizacji i można to uzyskać na każdej posesji bez względu na wielkość. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, kiedy planujesz mieć trwały oraz ekologiczny sposób gromadzenia nieczystości. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze wyroby spełniały rygorystyczne zasady w kwestii ochrony środowiska. Proponujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu najwyższej klasy, od producentów cieszących się znakomitą sławą. To materiał, który od lat ma znakomite oceny gdy chodzi o trwałość. Obecnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne szamba niż te sprzed dziesiątek lat – mają one wytrzymałość na setki lat! Poproś naszego pracownika o kosztorys dla konkretnej miejscowości oraz wybranej wielkości i typu szamba. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z dowiezieniem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Gościno

Oferujemy pełne usługi w kwestii wytwarzania szamb z betonu. Mamy swoje sprzęty oraz dźwigi umożliwiające zrobienie dołu oraz wkopanie prefabrykatu. Szambo z koparką to praca, którą polecamy wybrać ekonomię oraz opcję wykonania wykopania szamba w ekspresowym czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od konkretnej pojemności. Oferujemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik podpowie, którą wielkość należy wybrać. Zależy ona od liczby domowników oraz średniej ilości ścieków, jakie oni wytwarzają. Razem z wykopem szamba proponujemy również zbiorniki na deszczówkę. To idealne wyjście, aby pielęgnować warzywnik w czasie suchego lata za darmo. Zamawiając równocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na wodę deszczową możesz zaoszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy ogromny nacisk na ciągły rozwój naszej firmy. Pracujemy z najlepszym producentem betonu, aby oferować odbiorcom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu domach ich wytrzymałość szacuje się na dziesiątki, a wręcz kilkaset lat! Najpopularniejsze pojemności to 6-10 m3. To pojemność najlepsza dla rodzin 3-4-osobowych. Rekomendujemy nasze produkty inwestorom budującym idealny ekologiczny dom, ale też tym, którzy modernizują własny budynek wymieniając rozszczelnione albo zużyte szambo. Zachęcamy do rozmowy z przedstawicielem naszej marki. Z przyjemnością podpowie on, jakie szambo betonowe najkorzystniej wybrać, żeby było ekologiczne i oszczędne w użytkowaniu.