Szamba betonowe Kalisz Pomorski

Czemu klienci chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają pewność, że u nas otrzymują produkt wysokiej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najczęściej kupowany produkt. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z tworzywa sztucznego, lecz również bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z surowców gwarantujących odporność na wilgoć, a więc nie przeciekają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gleby. Do ich produkcji stosujemy innowacyjne maszyny oraz technologie. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, także zainstalowanie szamba odbędzie się w bezpieczny sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod powierzchnią są dyskretne, ale niezwykle duże. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z dachów w czasie deszczu i magazynują ją na czas upałów. Budując zbiornik raz, masz kilkaset lat używania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Kalisz Pomorski

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Kalisz Pomorski

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą mieć nieszczelnej struktury ani żadnych pęknięć. Ścieki są toksyczne dla przyrody. Wpadając do ziemi mogą płynąć wprost do wód gruntowych. Dlatego istotną rzeczą w zbiorniku jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej solidne. Transportujemy gotowe szamba bezpośrednio na działkę klienta. Oferujemy także szambo z wykopem, abyś miał gwarancję, że wszystkie prace związane z instalacją zbiornika zostały przeprowadzone w zgodzie z najważniejszymi zasadami bezpieczeństwa. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej. Z przyjemnością doradzimy, jaki typ oraz pojemność zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy także nieszablonowe zamówienia, najlepiej dopasowane do potrzeb inwestorów. Zależnie od rejonu realizacji, rozmiaru zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są bardzo atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są tam filtrowane przez drobnoustroje, a do ziemi trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, lecz również korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu możesz opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne pojemności stosuje się w budynkach kilkuosobowych, a odmienne w domkach niecałorocznych. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą nie orientować się, ile nieczystości generuje jeden domownik, i jaką wielkość szamba kupić. Dlatego polecamy porozumieć się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów!