Szamba betonowe Kamień Pomorski

Czemu nabywcy często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas dostają produkt wysokiej klasy. Szambo betonowe to obecnie najchętniej wybierany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od szamba z tworzywa sztucznego, lecz także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z materiałów zapewniających odporność na wilgoć, a więc nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają środowiska. Do ich wytwarzania stosujemy innowacyjne maszyny oraz metody. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy wybierzesz szambo z wykopem, również zamontowanie zbiornika odbędzie się w profesjonalny sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są dyskretne, ale niezwykle pojemne. Zbiorniki betonowe pobierają wodę z rynien podczas ulewy i gromadzą ją na okres upałów. Stawiając zbiornik raz, masz setki lat użytkowania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Kamień Pomorski

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Kamień Pomorski

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny mieć nieszczelnej ściany ani jakichkolwiek uszkodzeń. Ścieki są szkodliwe dla przyrody. Wpadając do gruntu mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Dlatego istotną rzeczą w zbiorniku jest jego trwałość. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej wytrzymałe. Transportujemy wyprodukowane prefabrykaty wprost na posesję nabywcy. Oferujemy także szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszelkie czynności związane z instalacją szamba zostały wykonane zgodnie z najważniejszymi standardami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży szambiarskiej. Z przyjemnością doradzimy, jaki typ oraz wielkość zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy również indywidualne zamówienia, najlepiej dostosowane do wymagań klientów. W zależności od rejonu inwestycji, wielkości zbiornika i innych elementów nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są niezwykle korzystne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są tam filtrowane przez drobnoustroje, a do ziemi spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, ale również korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju możesz wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne pojemności stosuje się w budynkach wieloosobowych, a inne w domkach letniskowych. Rozumiemy, że klienci mogą nie wiedzieć, ile ścieków generuje pojedynczy domownik, i jaką wielkość szamba wybrać. Dlatego polecamy skonsultować się z naszym reprezentantem, który doradzi, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów!