Szamba betonowe Karlino

Czemu klienci często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas dostają wyrób najwyższej jakości. Szambo betonowe to współcześnie najczęściej kupowany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z tworzywa sztucznego, lecz także bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z surowców gwarantujących wodoszczelność, a więc nie przeciekają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają środowiska. Do ich wytwarzania wykorzystujemy nowoczesne sprzęty oraz metody. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli zamówisz szambo z wykopem, także zamontowanie szamba odbędzie się w profesjonalny sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są ukryte, ale bardzo praktyczne. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z rynien w czasie deszczu i magazynują ją na okres suszy. Budując zbiornik raz, masz kilkaset lat używania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Karlino

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Karlino

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny posiadać nieszczelnej ściany ani żadnych uszkodzeń. Ścieki mogą być szkodliwe dla środowiska. Spływając do gruntu mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Toteż istotną cechą w szambie jest jego wodoodporność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej wytrzymałe. Transportujemy wyprodukowane zbiorniki wprost na działkę klienta. Zapewniamy także szambo z wykopem, abyś miał gwarancję, że wszystkie prace związane z montażem szamba zostały wykonane w zgodzie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Z przyjemnością podpowiemy, jaki typ oraz rozmiar szamba kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy również indywidualne szamba, najkorzystniej dostosowane do wymagań domowników. Zależnie od rejonu przedsięwzięcia, rozmiaru zbiornika i innych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są niezwykle atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są tam filtrowane przez bakterie, a do gruntu trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, ale również korzystne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne wielkości wykorzystuje się w domach kilkuosobowych, a odmienne w domkach letnich. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą nie orientować się, ile ścieków generuje pojedynczy mieszkaniec, i jaką pojemność szamba wybrać. Toteż polecamy porozumieć się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów!