Szamba betonowe Łobez

Dlaczego klienci często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas dostają wyrób najwyższej jakości. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej kupowany produkt. Jest droższe od szamba z plastiku, ale również bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z materiałów gwarantujących wodoszczelność, a zatem nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gleby. Do ich produkcji stosujemy innowacyjne maszyny oraz technologie. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, również zainstalowanie szamba odbędzie się w prawidłowy sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod powierzchnią są ukryte, ale niezwykle pojemne. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z rynien w czasie ulewy i gromadzą ją na okres upałów. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Łobez

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Łobez

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą posiadać nieszczelnej struktury ani żadnych pęknięć. Ścieki są toksyczne dla przyrody. Spływając do ziemi mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą cechą w szambie jest jego wodoodporność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej mocne. Dostarczamy wyprodukowane prefabrykaty bezpośrednio na posesję nabywcy. Zapewniamy także szambo z wykopem, abyś miał gwarancję, że wszelkie prace związane z montażem zbiornika były wykonane zgodnie z obowiązującymi regułami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Z przyjemnością zasugerujemy, jaki rodzaj oraz wielkość zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy również indywidualne szamba, najlepiej dostosowane do potrzeb inwestorów. Zależnie od rejonu przedsięwzięcia, wielkości zbiornika i innych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są bardzo korzystne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są tam przerabiane przez bakterie, a do gruntu spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, ale również oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne pojemności wykorzystuje się w domach wieloosobowych, a inne w domkach letnich. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile ścieków generuje pojedynczy mieszkaniec, i jaką pojemność zbiornika kupić. Toteż proponujemy skontaktować się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zachęcamy do poznania naszych realizacji!