Szamba betonowe Międzyzdroje

Odprowadzanie nieczystości to ważne zagadnienie przy stawianiu nowego budynku lub remoncie istniejącego. Wybudowanie szamba bezodpływowego nie potrzebuje podłączenia do miejskiej sieci i da się to zrealizować na każdej działce bez względu na wielkość. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, kiedy planujesz posiadać trwały i przyjazny środowisku sposób gromadzenia nieczystości. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze wyroby spełniały wyśrubowane zasady dotyczące ochrony środowiska. Proponujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej klasy, od producentów cieszących się znakomitą renomą. To surowiec, który od dekad ma znakomite opinie gdy chodzi o wytrzymałość. Współcześnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne szamba niż te sprzed dziesiątek lat – mają one wytrzymałość na kilkaset lat! Poproś naszego przedstawiciela o kosztorys dla konkretnej miejscowości oraz poszukiwanej wielkości i typu zbiornika. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z dowiezieniem i montażem.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Międzyzdroje

Zapewniamy kompleksowe prace w zakresie produkcji zbiorników na ścieki z betonu. Mamy własne koparki oraz dźwigi ułatwiające wykonanie dołu i wkopanie prefabrykatu. Szambo z koparką to usługa, którą rekomendujemy zamówić ekonomię oraz opcję wykonania wykopania szamba w krótkim terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wybranej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w rozmiarach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel doradzi, którą pojemność należy dobrać. Jest ona zależna od liczby mieszkańców oraz średniej objętości nieczystości, które oni produkują. Łącznie z budową szamba polecamy także zbiorniki na deszczówkę. To idealne wyjście, aby pielęgnować ogród w czasie suchego lata za darmo. Zlecając jednocześnie szambo z montażem oraz pojemnik na wodę deszczową możesz oszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Stawiamy ogromny nacisk na ciągły rozwój naszej firmy. Pracujemy z renomowanym dostawcą betonu, aby proponować klientom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu przypadkach ich jakość szacuje się na dziesiątki, a wręcz setki lat! Najpopularniejsze pojemności to 6-10 m3. To wielkość najlepsza dla rodzin trzy- lub czteroosobowych. Rekomendujemy nasze wyroby osobom stawiającym idealny ekonomiczny dom, ale też tym, którzy modernizują swój budynek wymieniając nieszczelne albo zbyt małe szambo. Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem naszej firmy. Z przyjemnością doradzi on, jakie szambo betonowe najkorzystniej wybrać, żeby było przyjazne środowisku i oszczędne w eksploatacji.