Szamba betonowe Mieszkowice

Czemu nabywcy często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas otrzymują wyrób wysokiej klasy. Szambo betonowe to obecnie najczęściej wybierany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od szamba z plastiku, ale również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z materiałów gwarantujących wodoszczelność, a więc nie przeciekają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają środowiska. Do ich produkcji wykorzystujemy nowoczesne maszyny oraz metody. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, również zainstalowanie szamba odbędzie się w prawidłowy sposób. Proponujemy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod ziemią są dyskretne, ale niezwykle praktyczne. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z dachów podczas ulewy i gromadzą ją na okres upałów. Budując zbiornik raz, masz kilkaset lat używania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Mieszkowice

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Mieszkowice

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą mieć przesiąkalnej ściany ani żadnych uszkodzeń. Nieczystości mogą być toksyczne dla środowiska. Wpadając do ziemi mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Toteż najważniejszą rzeczą w szambie jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej solidne. Dowozimy gotowe szamba wprost na posesję nabywcy. Zapewniamy także szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszelkie prace związane z instalacją zbiornika zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi regułami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Chętnie zasugerujemy, który rodzaj oraz wielkość szamba kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy również nieszablonowe szamba, najlepiej dopasowane do wymagań klientów. W zależności od odległości realizacji, rozmiaru zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są bardzo korzystne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są tam oczyszczane przez bakterie, a do gruntu spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, ale także oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu możesz wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne pojemności wykorzystuje się w budynkach wieloosobowych, a odmienne w domkach letniskowych. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile nieczystości produkuje jeden domownik, i jaką wielkość zbiornika kupić. Toteż polecamy porozumieć się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zapraszamy do poznania naszych produktów!