Szamba betonowe Mirosławiec

Odprowadzanie nieczystości to ważne zagadnienie przy budowie nowego budynku lub modernizacji starego. Budowa szamba bezodpływowego nie wymaga podłączenia do miejskiej kanalizacji i można to uzyskać na każdej działce bez względu na powierzchnię. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, kiedy planujesz posiadać trwały i przyjazny środowisku system gromadzenia ścieków. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby spełniały rygorystyczne zasady w kwestii ekologii. Proponujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu najwyższej jakości, od wytwórców cieszących się doskonałą renomą. To surowiec, który od lat ma znakomite opinie jeśli chodzi o trwałość. Obecnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne szamba niż te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one trwałość na setki lat! Zapytaj naszego przedstawiciela o kosztorys dla konkretnej miejscowości oraz poszukiwanej wielkości i rodzaju zbiornika. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z transportem i montażem.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Mirosławiec

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie produkcji zbiorników na ścieki z betonu. Mamy własne koparki oraz podnośniki umożliwiające wykonanie wykopu oraz zamocowanie komory. Szambo z koparką to praca, którą polecamy zamówić ekonomię oraz możliwość realizacji budowy szamba w krótkim czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wybranej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik doradzi, którą wielkość najlepiej wybrać. Zależy ona od liczby domowników i średniej ilości ścieków, które oni produkują. Razem z budową szamba rekomendujemy również zbiorniki na deszczówkę. To idealne wyjście, aby podlewać ogród w trakcie upalnego lata za darmo. Zamawiając jednocześnie szambo z montażem oraz pojemnik na deszczówkę możesz oszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy ogromny nacisk na ciągły rozwój naszej działalności. Pracujemy z najlepszym producentem betonu, aby oferować odbiorcom maksymalnie szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu domach ich wytrzymałość szacuje się na dziesiątki, a wręcz setki lat! Najczęściej wybierane rozmiary to 6-10 m3. To pojemność doskonała dla rodzin 3-4-osobowych. Rekomendujemy nasze usługi osobom budującym wymarzony ekologiczny dom, ale też tym, którzy modernizują własny budynek zmieniając nieszczelne albo zbyt małe szambo. Zachęcamy do rozmowy z reprezentantem naszej firmy. Z pewnością doradzi on, które szambo betonowe najlepiej wybrać, żeby było przyjazne środowisku i ekonomiczne w użytkowaniu.