Szamba betonowe Nowogard

Odprowadzanie nieczystości to istotne zagadnienie przy stawianiu nowego budynku lub remoncie starego. Wybudowanie szamba bezodpływowego nie wymaga podłączenia do miejskiej sieci i można to zrealizować na każdej posesji bez względu na wielkość. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, gdy potrzebujesz mieć wytrzymały i ekologiczny system przechowywania szamba. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby spełniały wyśrubowane zasady w kwestii ekologii. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej klasy, od wytwórców cieszących się doskonałą sławą. To surowiec, który od lat ma znakomite oceny jeśli chodzi o trwałość. Współcześnie udaje się nam wytwarzać jeszcze bardziej szczelne szamba aniżeli te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one trwałość na setki lat! Zapytaj naszego przedstawiciela o wycenę dla konkretnej okolicy oraz wybranej pojemności i typu szamba. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z dowiezieniem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Nowogard

Oferujemy kompleksowe usługi w kwestii produkcji szamb z betonu. Mamy własne sprzęty oraz podnośniki ułatwiające zrobienie dołu oraz wkopanie prefabrykatu. Szambo z koparką to usługa, którą rekomendujemy wybrać ze względu oraz możliwość wykonania wykopania szamba w krótkim terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od konkretnej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w rozmiarach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik doradzi, którą pojemność należy wybrać. Zależy ona od liczby mieszkańców i średniej ilości ścieków, jakie oni wytwarzają. Razem z budową szamba polecamy również zbiorniki na deszczówkę. To idealne wyjście, aby podlewać ogród w trakcie suchego lata za darmo. Zamawiając równocześnie szambo z montażem oraz pojemnik na wodę deszczową możesz zaoszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy ogromny nacisk na stały rozwój naszej firmy. Współpracujemy z renomowanym producentem betonu, aby oferować klientom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu przypadkach ich trwałość ocenia się na kilkadziesiąt, a wręcz setki lat! Najczęściej wybierane pojemności to 6-10 m3. To wielkość doskonała dla gospodarstw trzy- lub czteroosobowych. Rekomendujemy nasze wyroby osobom stawiającym idealny ekonomiczny dom, ale też tym, którzy modernizują własny budynek zmieniając rozszczelnione albo zużyte szambo. Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem naszej firmy. Z przyjemnością doradzi on, które szambo betonowe najkorzystniej wybrać, żeby było ekologiczne i oszczędne w użytkowaniu.