Szamba betonowe Pełczyce

Gromadzenie ścieków to ważne zagadnienie przy budowie nowego domu lub modernizacji starego. Wybudowanie szamba bezodpływowego nie wymaga podłączenia do miejskiej kanalizacji i da się to uzyskać na każdej posesji bez względu na kształt. Zbiorniki betonowe to nasza propozycja, kiedy planujesz mieć trwały i przyjazny środowisku system przechowywania szamba. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze produkty spełniały rygorystyczne normy dotyczące ochrony środowiska. Proponujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu najwyższej jakości, od producentów cieszących się znakomitą sławą. To materiał, który od lat ma doskonałe opinie jeśli chodzi o wytrzymałość. Współcześnie udaje się nam wytwarzać jeszcze bardziej szczelne zbiorniki aniżeli te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one trwałość na kilkaset lat! Zapytaj naszego przedstawiciela o wycenę dla konkretnej miejscowości oraz wybranej pojemności i typu zbiornika. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z transportem i montażem.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Pełczyce

Zapewniamy kompleksowe prace w zakresie produkcji szamb z betonu. Mamy własne sprzęty oraz podnośniki ułatwiające zrobienie dołu oraz wkopanie komory. Szambo z koparką to praca, którą rekomendujemy zamówić ze względu oraz możliwość realizacji budowy szamba w krótkim terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wybranej pojemności. Oferujemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel doradzi, którą wielkość najlepiej wybrać. Jest ona zależna od liczby domowników i średniej objętości ścieków, jakie oni wytwarzają. Łącznie z wykopem szamba polecamy także zbiorniki na deszczówkę. To idealne rozwiązanie, aby pielęgnować ogród w trakcie upalnego lata za darmo. Zamawiając równocześnie szambo z montażem oraz pojemnik na wodę deszczową możesz oszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy ogromny nacisk na nieustanny rozwój naszej firmy. Pracujemy z renomowanym producentem betonu, aby oferować klientom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu przypadkach ich wytrzymałość szacuje się na kilkadziesiąt, a nawet kilkaset lat! Najpopularniejsze rozmiary to 6-10 m3. To pojemność najlepsza dla rodzin trzy- lub czteroosobowych. Rekomendujemy nasze wyroby inwestorom budującym doskonały ekologiczny dom, ale też tym, którzy modernizują własny budynek wymieniając nieszczelne albo zużyte szambo. Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem naszej firmy. Z pewnością doradzi on, które szambo betonowe najlepiej wybrać, żeby było ekologiczne i oszczędne w użytkowaniu.