Szamba betonowe Płoty

Dlaczego nabywcy często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas dostają wyrób najwyższej jakości. Szambo betonowe to obecnie najczęściej wybierany rodzaj. Jest droższe od zbiornika z plastiku, ale również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z surowców zapewniających odporność na wilgoć, a więc nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gleby. Do ich wytwarzania wykorzystujemy nowoczesne maszyny oraz metody. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy wybierzesz szambo z wykopem, także zainstalowanie zbiornika odbędzie się w profesjonalny sposób. Proponujemy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod ziemią są ukryte, ale niezwykle pojemne. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z rynien podczas ulewy i magazynują ją na okres suszy. Stawiając zbiornik raz, masz setki lat używania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Płoty

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Płoty

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą posiadać nieszczelnej struktury ani jakichkolwiek pęknięć. Ścieki są szkodliwe dla przyrody. Spływając do ziemi mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą rzeczą w szambie jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej wytrzymałe. Dowozimy gotowe zbiorniki bezpośrednio na działkę klienta. Oferujemy również szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszelkie czynności związane z instalacją szamba zostały przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży szambiarskiej. Z przyjemnością doradzimy, jaki typ oraz wielkość zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy także indywidualne szamba, najlepiej dostosowane do wymagań klientów. W zależności od rejonu realizacji, rozmiaru zbiornika i innych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są szalenie atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwoma komorami. Nieczystości są w nich oczyszczane przez drobnoustroje, a do gruntu trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, lecz także oszczędne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne kryteria stosuje się w budynkach kilkuosobowych, a inne w domkach letnich. Rozumiemy, że klienci mogą nie wiedzieć, ile nieczystości tworzy jeden domownik, i jaką wielkość zbiornika kupić. Toteż proponujemy skonsultować się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji!