Szamba betonowe Recz

Gromadzenie ścieków to ważne zagadnienie przy budowie nowego domu lub remoncie istniejącego. Budowa zbiornika bezodpływowego nie wymaga przyłącza do miejskiej sieci i można to zrealizować na każdej działce bez względu na powierzchnię. Zbiorniki betonowe to nasza propozycja, gdy planujesz mieć trwały i przyjazny środowisku sposób przechowywania nieczystości. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby spełniały rygorystyczne normy w kwestii ekologii. Proponujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu najwyższej klasy, od wytwórców cieszących się doskonałą sławą. To materiał, który od lat ma znakomite oceny gdy chodzi o trwałość. Współcześnie udaje się nam wytwarzać jeszcze bardziej szczelne szamba aniżeli te sprzed dziesiątek lat – mają one trwałość na setki lat! Poproś naszego pracownika o wycenę dla Twojej miejscowości oraz wybranej wielkości i typu szamba. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z dowiezieniem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Recz

Oferujemy kompleksowe prace w kwestii produkcji zbiorników na ścieki z betonu. Posiadamy własne narzędzia oraz dźwigi umożliwiające wykonanie wykopu oraz wkopanie komory. Szambo z koparką to usługa, którą rekomendujemy zamówić na oszczędności oraz realizacji wykopania szamba w krótkim terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od konkretnej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik podpowie, jaką pojemność należy wybrać. Jest ona zależna od liczby mieszkańców oraz średniej objętości ścieków, jakie oni produkują. Razem z wykopem szamba rekomendujemy także zbiorniki na deszczówkę. To doskonałe rozwiązanie, aby pielęgnować ogród w trakcie suchego lata za darmo. Zamawiając równocześnie szambo z montażem oraz pojemnik na wodę deszczową możesz zaoszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy duży nacisk na ciągły rozwój naszej firmy. Pracujemy z renomowanym dostawcą betonu, aby oferować odbiorcom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu przypadkach ich wytrzymałość szacuje się na dziesiątki, a wręcz setki lat! Najpopularniejsze pojemności to 6-10 m3. To wielkość najlepsza dla rodzin trzy- lub czteroosobowych. Rekomendujemy nasze produkty inwestorom stawiającym wymarzony ekonomiczny dom, ale też tym, którzy rozbudowują swój dom zmieniając nieszczelne albo zużyte szambo. Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem naszej firmy. Z pewnością doradzi on, które szambo betonowe najlepiej zakupić, żeby było przyjazne środowisku i ekonomiczne w użytkowaniu.