Szamba betonowe Resko

Dlaczego nabywcy chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas otrzymują wyrób wysokiej jakości. Szambo betonowe to obecnie najczęściej kupowany produkt. Jest droższe od zbiornika z tworzywa sztucznego, lecz również bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z materiałów zapewniających wodoszczelność, a zatem nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gleby. Do ich wytwarzania stosujemy innowacyjne sprzęty oraz technologie. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, również zainstalowanie zbiornika odbędzie się w prawidłowy sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod powierzchnią są ukryte, ale bardzo duże. Zbiorniki betonowe pobierają wodę z dachów podczas ulewy i magazynują ją na czas upałów. Stawiając zbiornik raz, masz setki lat użytkowania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Resko

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Resko

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny posiadać przesiąkalnej struktury ani jakichkolwiek pęknięć. Ścieki są toksyczne dla przyrody. Spływając do gruntu mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Toteż najważniejszą cechą w szambie jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej mocne. Dowozimy wyprodukowane szamba bezpośrednio na posesję nabywcy. Oferujemy także szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszystkie czynności związane z instalacją zbiornika zostały wykonane w zgodzie z najważniejszymi regułami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży asenizacyjnej. Z przyjemnością zasugerujemy, który typ oraz rozmiar zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy również indywidualne zamówienia, najkorzystniej dostosowane do potrzeb klientów. W zależności od rejonu przedsięwzięcia, rozmiaru zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są szalenie atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Nieczystości są tam oczyszczane przez bakterie, a do ziemi trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, lecz także oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju możesz opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne kryteria wykorzystuje się w domach kilkuosobowych, a odmienne w domkach niecałorocznych. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile nieczystości generuje pojedynczy domownik, i jaką pojemność zbiornika wybrać. Dlatego proponujemy skonsultować się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zapraszamy do poznania naszych realizacji!