Szamba betonowe Sianów

Dlaczego klienci często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas otrzymują produkt wysokiej jakości. Szambo betonowe to obecnie najczęściej kupowany produkt. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z plastiku, lecz także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z materiałów zapewniających wodoszczelność, a więc nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gruntu. Do ich wytwarzania stosujemy nowoczesne maszyny oraz metody. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, również zamontowanie szamba odbędzie się w bezpieczny sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są ukryte, ale bardzo praktyczne. Zbiorniki betonowe pobierają wodę z rynien podczas ulewy i gromadzą ją na czas upałów. Budując zbiornik raz, masz setki lat używania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Sianów

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Sianów

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny posiadać nieszczelnej struktury ani jakichkolwiek uszkodzeń. Ścieki są toksyczne dla środowiska. Wpadając do gruntu mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Toteż najważniejszą rzeczą w zbiorniku jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej solidne. Dostarczamy wyprodukowane prefabrykaty wprost na posesję nabywcy. Oferujemy również szambo z wykopem, abyś miał gwarancję, że wszystkie prace związane z montażem szamba były przeprowadzone zgodnie z najważniejszymi zasadami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej. Z przyjemnością zasugerujemy, który typ oraz wielkość szamba wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy także niestandardowe szamba, najkorzystniej dopasowane do potrzeb klientów. W zależności od odległości przedsięwzięcia, rozmiaru zbiornika i innych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są bardzo korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są tam przerabiane przez bakterie, a do gruntu trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, lecz również korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju możesz opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne pojemności wykorzystuje się w domach kilkuosobowych, a odmienne w domkach letnich. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile ścieków tworzy pojedynczy domownik, i jaką wielkość zbiornika kupić. Toteż proponujemy skonsultować się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów!