Szamba betonowe Stargard

Czemu klienci chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas otrzymują wyrób wysokiej jakości. Szambo betonowe to obecnie najchętniej kupowany rodzaj. Jest droższe od zbiornika z plastiku, ale również bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z materiałów zapewniających odporność na wilgoć, a zatem nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gruntu. Do ich wytwarzania wykorzystujemy nowoczesne sprzęty oraz metody. Nad całością czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, także zamontowanie szamba odbędzie się w profesjonalny sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod ziemią są dyskretne, ale niezwykle praktyczne. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z rynien podczas deszczu i gromadzą ją na czas suszy. Budując zbiornik raz, masz setki lat używania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Stargard

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Stargard

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny posiadać nieszczelnej ściany ani żadnych pęknięć. Nieczystości są toksyczne dla przyrody. Spływając do ziemi mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Dlatego istotną rzeczą w szambie jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej wytrzymałe. Transportujemy gotowe prefabrykaty bezpośrednio na działkę klienta. Oferujemy również szambo z wykopem, abyś miał gwarancję, że wszystkie czynności związane z montażem szamba zostały wykonane w zgodzie z najważniejszymi standardami bezpieczeństwa. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej. Chętnie podpowiemy, który rodzaj oraz rozmiar zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy także indywidualne zamówienia, najkorzystniej dostosowane do wymagań inwestorów. Zależnie od rejonu przedsięwzięcia, rozmiaru zbiornika i innych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są bardzo korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są tam oczyszczane przez bakterie, a do gruntu spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, lecz także korzystne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne wielkości wykorzystuje się w domach kilkuosobowych, a inne w domkach letnich. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile ścieków tworzy jeden mieszkaniec, i jaką pojemność zbiornika wybrać. Toteż polecamy skonsultować się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zapraszamy do poznania naszych produktów!