Szamba betonowe Stepnica

Odprowadzanie ścieków to istotne zagadnienie przy budowie nowego domu lub remoncie starego. Wybudowanie szamba bezodpływowego nie potrzebuje podłączenia do miejskiej kanalizacji i da się to zrealizować na każdej działce bez względu na kształt. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, kiedy planujesz posiadać wytrzymały i ekologiczny system przechowywania nieczystości. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze wyroby spełniały wyśrubowane normy w kwestii ekologii. Proponujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu najwyższej klasy, od producentów cieszących się doskonałą sławą. To surowiec, który od dekad ma doskonałe oceny jeśli chodzi o trwałość. Współcześnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne zbiorniki niż te sprzed dziesiątek lat – mają one trwałość na setki lat! Zapytaj naszego przedstawiciela o kosztorys dla Twojej miejscowości oraz wybranej pojemności i rodzaju zbiornika. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z dowiezieniem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Stepnica

Oferujemy pełne prace w zakresie produkcji szamb z betonu. Posiadamy swoje narzędzia oraz podnośniki umożliwiające wykonanie dołu oraz zamocowanie komory. Szambo z koparką to praca, którą polecamy zamówić ekonomię oraz możliwość wykonania budowy szamba w ekspresowym terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, w zależności od konkretnej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel doradzi, jaką pojemność należy wybrać. Jest ona zależna od liczby domowników oraz średniej ilości ścieków, jakie oni produkują. Łącznie z budową szamba rekomendujemy także zbiorniki na deszczówkę. To idealne rozwiązanie, aby pielęgnować warzywnik w czasie suchego lata za darmo. Zlecając jednocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na wodę deszczową możesz oszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy duży nacisk na stały rozwój naszej firmy. Pracujemy z renomowanym producentem betonu, aby proponować klientom maksymalnie szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu przypadkach ich trwałość szacuje się na kilkadziesiąt, a nawet setki lat! Najczęściej wybierane pojemności to 6-10 m3. To pojemność najlepsza dla rodzin 3-4-osobowych. Rekomendujemy nasze usługi inwestorom stawiającym idealny ekologiczny dom, ale też tym, którzy modernizują własny budynek wymieniając nieszczelne albo zbyt małe szambo. Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem naszej firmy. Z pewnością doradzi on, które szambo betonowe najlepiej wybrać, aby było przyjazne środowisku i ekonomiczne w eksploatacji.