Szamba betonowe Świdwin

Czemu klienci chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas dostają produkt wysokiej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najczęściej wybierany produkt. Jest droższe od zbiornika z plastiku, lecz również bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z surowców zapewniających odporność na wilgoć, a zatem nie przeciekają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gruntu. Do ich wytwarzania stosujemy innowacyjne maszyny oraz metody. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Jeśli zamówisz szambo z wykopem, także zainstalowanie szamba odbędzie się w profesjonalny sposób. Proponujemy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są dyskretne, ale bardzo praktyczne. Zbiorniki betonowe pobierają wodę z dachów podczas deszczu i magazynują ją na czas upałów. Budując zbiornik raz, masz setki lat używania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Świdwin

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Świdwin

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny mieć nieszczelnej struktury ani żadnych uszkodzeń. Ścieki mogą być szkodliwe dla przyrody. Wpadając do gruntu mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą rzeczą w szambie jest jego trwałość. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej mocne. Dowozimy gotowe szamba bezpośrednio na działkę klienta. Zapewniamy także szambo z wykopem, abyś miał gwarancję, że wszystkie czynności związane z montażem szamba były przeprowadzone w zgodzie z obowiązującymi regułami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Chętnie doradzimy, jaki typ oraz wielkość szamba kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy również niestandardowe zamówienia, najlepiej dostosowane do wymagań klientów. Zależnie od odległości inwestycji, wielkości zbiornika i innych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są bardzo atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są tam filtrowane przez bakterie, a do ziemi spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe przyjazne dla środowiska, ale także korzystne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju możesz opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne kryteria wykorzystuje się w budynkach kilkuosobowych, a odmienne w domkach letnich. Rozumiemy, że klienci mogą nie orientować się, ile ścieków tworzy jeden mieszkaniec, i jaką pojemność zbiornika kupić. Dlatego proponujemy skonsultować się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów!