Szamba betonowe Trzebiatów

Gromadzenie ścieków to ważne zagadnienie przy stawianiu nowego budynku lub modernizacji istniejącego. Budowa szamba bezodpływowego nie potrzebuje przyłącza do miejskiej sieci i da się to zrealizować na każdej działce bez względu na kształt. Zbiorniki betonowe to nasza propozycja, gdy potrzebujesz mieć wytrzymały oraz przyjazny środowisku sposób gromadzenia nieczystości. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze wyroby spełniały wyśrubowane normy dotyczące ekologii. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej klasy, od wytwórców cieszących się znakomitą sławą. To materiał, który od lat ma znakomite oceny gdy chodzi o wytrzymałość. Obecnie udaje się nam wytwarzać jeszcze bardziej szczelne szamba niż te sprzed dziesiątek lat – mają one trwałość na kilkaset lat! Poproś naszego pracownika o wycenę dla Twojej miejscowości oraz poszukiwanej wielkości i rodzaju szamba. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z dowiezieniem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Trzebiatów

Oferujemy pełne prace w zakresie produkcji szamb z betonu. Mamy własne sprzęty oraz dźwigi ułatwiające wykonanie wykopu oraz zamocowanie prefabrykatu. Szambo z koparką to praca, którą polecamy wybrać ze względu oraz opcję realizacji budowy szamba w krótkim terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wybranej pojemności. Oferujemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik doradzi, którą pojemność najlepiej wybrać. Zależy ona od liczby domowników i średniej ilości ścieków, które oni wytwarzają. Razem z budową szamba proponujemy również zbiorniki na deszczówkę. To doskonałe rozwiązanie, aby pielęgnować ogród w trakcie upalnego lata za darmo. Zlecając jednocześnie szambo z montażem oraz pojemnik na wodę deszczową możesz zaoszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Stawiamy duży nacisk na ciągły rozwój naszej działalności. Współpracujemy z najlepszym producentem betonu, aby oferować klientom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu przypadkach ich jakość ocenia się na kilkadziesiąt, a wręcz kilkaset lat! Najczęściej wybierane pojemności to 6-10 m3. To pojemność doskonała dla gospodarstw 3-4-osobowych. Polecamy nasze produkty inwestorom budującym doskonały ekonomiczny dom, ale też tym, którzy rozbudowują swój dom wymieniając nieszczelne albo zużyte szambo. Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielem naszej działalności. Z pewnością doradzi on, które szambo betonowe najlepiej wybrać, aby było przyjazne środowisku i ekonomiczne w użytkowaniu.