Szamba betonowe Wałcz

Dlaczego klienci często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas otrzymują produkt najwyższej jakości. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej wybierany rodzaj. Jest droższe od szamba z plastiku, lecz także bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z surowców gwarantujących wodoszczelność, a więc nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gruntu. Do ich wytwarzania stosujemy nowoczesne maszyny oraz technologie. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, także zamontowanie zbiornika odbędzie się w profesjonalny sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są dyskretne, ale niezwykle praktyczne. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z dachów w czasie ulewy i gromadzą ją na czas upałów. Budując zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Wałcz

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Wałcz

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą mieć przesiąkalnej struktury ani żadnych pęknięć. Ścieki mogą być toksyczne dla środowiska. Spływając do gruntu mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą cechą w szambie jest jego trwałość. Szamba betonowe uważa się za najbardziej mocne. Transportujemy wyprodukowane prefabrykaty bezpośrednio na działkę nabywcy. Oferujemy także szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszelkie czynności związane z instalacją szamba były przeprowadzone w zgodzie z obowiązującymi regułami bezpieczeństwa. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Z przyjemnością doradzimy, jaki typ oraz rozmiar szamba kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy również niestandardowe zamówienia, najlepiej dostosowane do potrzeb klientów. W zależności od rejonu inwestycji, wielkości zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są bardzo atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwoma komorami. Nieczystości są w nich filtrowane przez bakterie, a do gruntu trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, ale również oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne pojemności wykorzystuje się w budynkach kilkuosobowych, a odmienne w domkach letniskowych. Rozumiemy, że klienci mogą nie wiedzieć, ile nieczystości produkuje pojedynczy mieszkaniec, i jaką wielkość zbiornika wybrać. Toteż polecamy skontaktować się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zachęcamy do poznania naszych realizacji!