Szamba betonowe Złocieniec

Odprowadzanie ścieków to ważne zagadnienie przy stawianiu nowego domu lub modernizacji istniejącego. Budowa zbiornika bezodpływowego nie wymaga przyłącza do miejskiej sieci i da się to zrealizować na każdej posesji bez względu na kształt. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, kiedy planujesz posiadać wytrzymały i przyjazny środowisku system przechowywania nieczystości. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze produkty spełniały wyśrubowane normy dotyczące ochrony środowiska. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej jakości, od producentów cieszących się znakomitą renomą. To materiał, który od dekad ma doskonałe oceny gdy chodzi o wytrzymałość. Obecnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne zbiorniki niż te sprzed dziesiątek lat – mają one trwałość na setki lat! Poproś naszego przedstawiciela o kosztorys dla Twojej okolicy oraz poszukiwanej pojemności i typu szamba. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z transportem i montażem.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Złocieniec

Oferujemy pełne usługi w zakresie wytwarzania szamb z betonu. Mamy swoje koparki oraz podnośniki umożliwiające zrobienie dołu i wkopanie prefabrykatu. Szambo z koparką to usługa, którą polecamy wybrać ekonomię oraz możliwość wykonania budowy szamba w ekspresowym czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wybranej pojemności. Oferujemy szamba betonowe tanio w rozmiarach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik doradzi, jaką wielkość należy wybrać. Zależy ona od liczby mieszkańców i średniej objętości nieczystości, jakie oni wytwarzają. Łącznie z budową szamba polecamy również zbiorniki na deszczówkę. To idealne wyjście, aby podlewać warzywnik w trakcie upalnego lata za darmo. Zamawiając równocześnie szambo z montażem oraz pojemnik na deszczówkę możesz zaoszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy ogromny nacisk na nieustanny rozwój naszej firmy. Współpracujemy z renomowanym producentem betonu, aby proponować odbiorcom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu domach ich trwałość szacuje się na dziesiątki, a wręcz setki lat! Najpopularniejsze rozmiary to 6-10 m3. To wielkość doskonała dla rodzin 3-4-osobowych. Polecamy nasze wyroby inwestorom stawiającym doskonały ekonomiczny dom, ale też tym, którzy rozbudowują swój dom zmieniając nieszczelne albo zbyt małe szambo. Zapraszamy do kontaktu z reprezentantem naszej działalności. Z przyjemnością podpowie on, jakie szambo betonowe najlepiej zakupić, żeby było przyjazne środowisku i oszczędne w użytkowaniu.